Choď na obsah Choď na menu
 


Najškaredší pes na svete

23. 10. 2008

Najškaredší pes na svete

 

Obrázok SAM bol čistokrvný čínsky chocholatý pes. Susie Lockheed sa ho ujala pred šiestimy rokmi. Jeho okolie ho nedokázalo prijať a zo Sama sa stal postupom času zlý a vzteklý pes. Susie ho vtedy prijala len na skúšku na pár dní. Žrádlo a vodu mu musela vždy len prestrčiť pod dvierka klietky, pretože Sam bol naozaj veľmi nevľúdny. Postupom času si Sam začal zvykať, prestal štekať, vrčať a dorážať na klietku vždy keď sa Susie priblížila. Nakoniec sa Sam stal Susiiným miláčikom, ktorého rozmaznávala a dovolila mu takmer čokoľvek. Susiin partner si však Sama nielen že nezamiloval, ale dokonca kvôli nemu Susii opustil.

 

Sam sa stal slávnym po tom, čo 3x po sebe - rok 2003, 2004 a 2005 - obdržal v kalifornskej Sonome titul "NAJŠKAREDŠIE ZVIERA NA SVETE".

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Účinkoval v mnohých reláciách, objavil sa na stránkach Britského bulvárneho listu Daily Mirror i v talk - show Donalda Trumpa. Na cestách prespával v nejluxusnejších hoteloch, Susie mu dopriavala ošetrenie kože v najvyhlásenejších salónoch krásy a kúpelnej procedúry... Smrť mu zabránila vo vystúpení v relácii TV Discovery o najškaredších zvieratách planéty.

SAM dokázal svojm výzorom vyvolávať v ľuďoch rôzne pocity a emócie. Zomrel 18. novembra 2005 v nedožitých 15tich rokoch..

 

A tu sú ešte nejaké fotky Sama...

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Vaše názory na SAMA píšte do komentárov

*

*

*

 

zdroj: www.zvierataa.estranky.cz

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

hlasovanie

(www.girls-boys.estranky.sk, 24. 10. 2008 14:38)

hlasovanie začalo!

sam

(Dea a Gonzo, 23. 10. 2008 20:49)

ahojky mne sa Sam celkom páči mne sa totiž páčia všetky zvieratká aj tie čo nie sú najkrajšie


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5